Zamówienie jest ważne przez 5 dni. Jeżeli po przekroczeniu tego czasu wpłata za zamówiony towar nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie bankowym, zamówienie zostanie anulowane. 

 1.      Koszty, termin i sposób dostawy

 Zamówione towary mogą zostać dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, paczką pocztową ekonomiczną, priorytetową lub listem poleconym priorytetowym, przy zapłacie przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy.

 Koszt pakowania i wysyłki wynosi:

Paczka ekonomiczna 9,50 zł

Paczka priorytetowa 11,00zł

Gdy zamówienie przekroczy 160zł wysyłka na nasz koszt.

 (sposób wysyłki ustalany jest przez sprzedawcę w zależności od ilości sztuk)

 Na życzenie Klienta oraz za zgodą sprzedawcy, możliwa jest spedycja zamówionych towarów za pośrednictwem innego przewoźnika lub w innej formie. Koszt przesyłki jest wówczas uzależniony od stawek przewoźnika. Istnieje także możliwość odbioru osobistego, wymaga wcześniejszego kontaktu.

 Jeśli wartość zamówionych towarów wynosi co najmniej 200,00 zł oraz jeśli Klient dokona wpłaty na konto Sprzedającego, koszt przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej w obrębie kraju) zostanie pokryty przez Sprzedawcę.

 W przypadku zamówień o wartości przekraczającej 200,00 zł (jednorazowo lub sumarycznie w ciągu doby od jednego Klienta), Sprzedawca zastrzega sobie prawo do akceptacji płatności jedynie w formie przelewu na rachunek bankowy o numerze:

 ING :

 Bomali Mateusz Głodek

 Os. Oleksówki 37, 34- 400 Nowy Targ
nr konta 16 1050 1445 1000 0091 3452 9818

 Na termin otrzymania przesyłki składa się czas realizacji, tj. 1 dzień roboczy  oraz przewidywany czas dostawy. Czas dostawy przesyłki wg Poczty Polskiej wynosi 5 dni robocze dla paczki pocztowej ekonomicznej.

 2.      Odbiór przesyłki

 Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego protokołu reklamacyjnego z lokalną placówką Poczty Polskiej lub firmą kurierską. Produkt należy do nas odesłać z otrzymanym dokumentem sprzedaży i uzasadnieniem reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Odpowiednio zabezpieczoną paczkę należy odesłać na adres firmy bomali.

3.      Odstąpienie od umowy

 Z zakupionego towaru można zrezygnować w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki (bez podania przyczyny), zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.

 Rezygnacja może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt:

 a) nie był używany

 b) nie został w inny sposób zniszczony

 Produkt należy do nas odesłać z otrzymanym dowodem sprzedaży i numerem własnego konta bankowego. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy kosztów dostawy i odesłania do nas produktu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Odpowiednio zabezpieczoną paczkę należy odesłać na adres firmy BOMALI,

 Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru